Na další utkání se mladší dorostenci vydali do Kutné hory. Díky bezproblémové cestě dorazili hráči Lípy na místo o hodinu a půl dříve. Tento čas využili na utužování kolektivu a zašli se projet na motokáry.
Utkání bylo od začátku vyrovnané a hrálo se defakto bez obran. Jen gól za druhým sliboval úplné střelecké hody. Ani jeden tým se nedokázal dostat do většího vedení a tak se šlo do kabin za stavu 15:16 ve prospěch České Lípy.
Druhý poločas nebylo nic jiného než pokračování prvního. Avšak přece jen došlo přibližně 15minut před koncem ke změně a Lípa se dostala do vedení o 3 góly. Pak přišlo ale to co je v České Lípě populární a to je tzv. českolipská desetiminutovka. Během chvíle se dostala Kutná Hora do vedení o 4 góly. Lípa se však nevzdala a začala znovu dotahovat. Poslední 2 minuty byl tedy náskok Kutné Hory pouze 1 gól. Bohužel mohutné dotahování vzalo Lípě dost sil a hra na jednu kartu se nevyplatila a Kutná Hora tak zvítězila 32:29.
Trenér Milan Drobný hodnotil utkání však pozitivně. Dokážeme hrát vyrovnané partie, bohužel drobné chyby jsou pro nás likvidační. Máme před sebou ještě 3 utkání podzimu a musíme si z toho vzít detaily, které musíme do jara napravit a na jaře začít vyhrávat. Týmový duch je skvělý a to je hlavní.
🤾🤾