Na třech frontách, tak by se dala nazvat uplynulá sobota v podání českolipské házené.

Českolipská házená se vydala na 3turnaje ve třech různých kategoriích.

Nejmenší přípravka jela sbírat zkušenosti do Železného Brodu. Jejich 4tý turnaj znamenal už i více zkušeností a také zlepšené výsledky. Postupně se nejmladší házenkáři České Lípy utkali s Jablonce, Jičínem A, Náchodem A, Libercem A. Náchodem B, Jičín B, Liberec B. Turnaje přípravky se nehrají na skóre, je tedy hlavně důležité, že si děti turnaj užili.

Mladší žáci se vydali na další turnaj do Jičína. Ač skoro v plné sestavě, tak českolipské házenkáře nezastihl turnaj v nejlepší formě. Bohužel jsme si z celého turnaje odvezli porážky. Stále jsou ale vidět individuální zlepšení jednotlivých hráčů. Čeká nás za měsíc poslední turnaj v České Lípě, kde budeme chtít před domácím publikem urvat nějakou tu výhru, konstatoval trenér Libor Knap.

V neposlední řadě se v sobotu ve Štětí představila českolipská stará garda. V rámci turnaje k výročí 50let házené ve Štětí se Česká Lípa postupně utkala s Louny prohra 13:14, proti Mělníku výhra 16:15 a proti Štětí výhra 21:10. Díky těmto výsledkům si českolipská stará garda domu odvezla pohár za krásné 2 místo. Za Českolipsku starou gardu hráli: Jirous, Jahoda M., Drobný, Rataj, Pavlíček, Pospíšil P. Pospíšil V, Fischer, Müller, Mareš, Halmich, Rajchl a trenér Capouch.