V sobotu se v Bělé pod Bezdězem uskutečnil tradiční turnaj starších žáků.
Česká Lípa měla ve skupině soupeře z Loun a Poděbrad.
V prvním utkání Lípa přehrála Poděbrady 22:19 a bylo jasné, že případná výhra nad Louny bude znamenat finále. S Louny to byl zapas se vším všudy. Louny měli brzo náskok 5 branek a vypadalo to, že první finále i letos nedopadne. S tím se však kluci nechtěli smířit a začali bojovat. To se jim vyplatilo a jejich vůle utkání otočit přinesla své ovoce. Lípa tak porazila Louny o 2 branky.
Ve finále na nás nečekal nikdo jiný, než již známý soupeř z Jablonce. Už delší dobu jsou tyto utkání přehledem umění těchto dvou klubů a vždy se očekává vyrovnaný boj.
Ani jinak tomu nebylo ve finále, kdy se góly střídali na obou stranách. V závěru měla více štěstí Lípa a gólem v závěru utkání rozhodla finále.
Turnaj hodnotil trenér starších Libor Knap :” Musím klukům poděkovat za včerejší kolektivní výkon. Kluci makali jeden vedle druhého a jsem na ně hrdý nejen já, ale myslím si, že i rodiče, kteří nás prijeli podpořit. Opravdu jsem z kluků měl dneska radost a celý turnaj jsem si užil. Kvalitní příprava na jarní část.”